S-3553LC20D
S-3553LC20D

S-3553LC20D (S-3553LC20D)

Marka : Mikrotik
Fiyat : $60.00  + KDV
KDV Dahil : ₺598,64
TL Fiyat : ₺598,64(KDV Dahil)

S-35 / 53LC20D, bir çift SFP alıcı-vericisidir, S-35LC20D, 20 km'ye kadar olan bağlantılar için çalışan ve DDM'yi destekleyen, LC konektörü olan T1310nm / R1550nm'ye sahip bir 1.25G Tek Modlu optik SFP modülüdür. S-53LC20D, 20 km'ye kadar olan bağlantılar için çalışan ve DDM'yi destekleyen bir LC konnektörü olan T1550nm / R1310nm'ye sahip 1.25G Tek Modlu optik SFP alıcı-vericidir.

Birimler test edilmiştir ve RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S ile uyumludur. Üniteler MikroTik olmayan SFP cihazlarla da uyumludur.

Ürün Özellikleri

 

Detaylar
Ürün Kodu S-3553LC20D
Bağlayıcı LC UPC
Veri hızı 1,25 G
Mesafe 20 km
Biçim SFP
Mod SM
Test edilmiş ortam sıcaklığı -40 ila + 70C
Dalgaboyu 1310nm / 1550nm
Önerilen fiyat 79,00 ABD doları

 

Mikrotik Router Board enucuzmikrotik.com dan sipariş verebilirsiniz.En uygun mikrotik ürün fiyatlarını sitemizden görebilirsiniz. Türkiye mikrotik Master Distribitörü Ctech Bilişim, tüm mikrotik ürünlerinde kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmektedir. Mikrotik ürünlerini mikrotik e-ticaret sitesi enucuzmikrotik.com dan kolay alışveriş ile temin edebiliriz.